Hakkımızda

TDO Therapy, Artı Medikal Tıbbi Malzemeler İhr. İth. San. ve Tic. Ltd. Şirketi’nin 13 yıllık ticari markasıdır. Uzun yıllar süren araştırma ve Ar-Ge çalışmalarının sonunda 2005 yılında kurulan şirketimiz İstanbul’da üretime başlayarak yeniliklerin ve buluşların öncüsü olmuştur.

TDO Therapy markasının açılımı olan ve anlamını taşıyan Terapetik-Diyabetik-Ortopedik özelliklere sahip ayakkabı, bot, terlik, sandalet, tabanlık ve çoraplar uluslararası tıp otoritelerinin uygun gördüğü normlar dikkate alınarak üretilmektedir. TDO Therapy markalı ürünler, koruyucu özellik taşımaktadır. Burada amaç ayak semptomlarının oluşmasını önlemek, sorunlu ayağın ömrünü uzatmak, birçok ortopedik ayak sorunlarının gelişimini engellemek, yorgun ve ağrılı ayaklara TERAPİ uygulamaktır.

Uluslarası CE sertifikasına sahip ve Türk Patent Enstitüsü tarafından onaylanmış Faydalı Model belgeli TDO Therapy ayakkabıları yüksek kalite, ileri teknoloji ve el işçiliğinin birleşmesi ile üretilmektedir. Yüzlerce model ve tasarım seçeneği ile her ayak formuna ve her zevke uygun ayakkabı, bot, sandalet ve terlik modelleri sunmaktadır.

Şirketimiz yurt içindeki müşterilerine İstanbul - Tuzla’da yer alan üretim tesisleri / merkez binası ve İstanbul - Kadıköy’de yer alan showroom ofisi aracılığı ile bir çok şehrinde ayak sağlığı konusunda hizmet veren seçkin eczaneler, medikaller, ortez-protez ve AVM’lerde bayilik verdiği kurumlar aracılığı ile ulaşmakta ve hizmet vermektedir.

Batı ve Doğu Avrupa’da, Orta Doğu’da ve Balkanlar’da da distribütörlükleri bulunan firmamız, yurt dışındaki profesyonellere ve tüketicilere de sorunsuz bir şekilde ulaşmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında aktif fuar iştirakina, basılı ve dijital reklam faaliyetlerine önem veren firmamızın ve TDO Therapy markasının bilinirliği her gün daha da artmaktadır.

TDO Therapy “Rahat Senin!” sloganı ile Aktif Yaşam Kalitesini artırmaya yönelik yaptığı çalışmalarına Özenle ve Gururla uzun yıllar devam edecektir.